Fällbord Kina

403221

FÄLLBORD, 1900-tal, Kina, dekor i relief av trädgård med figurscen, pärlemorinläggningar, guld, diameter ca 67 cm, höjd ca 51 cm, uppfällt ca 84 cm

Bruksslitage

Möbler, Orientaliskt

Rum 7

Fällbord Kina

Budhistorik (12 bud)
2721619
2720974
1 400
2720143
1 300
2716837
2716382

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.