Samearbeten

403198

HORNSKED, KÅSA, SERVETTRING, ben, 1900-tal, skeden bär signatur, längd ca 3-13 cm

Slitage, hornskeden saknar ring

Etnografica, Allmoge

Monter 6

Samearbeten

Budhistorik (1 bud)

2723333
2016-09-05 17:44:53

2016-09-05 kl 19:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.