Soffbord 1930/40-tal

403186

SOFFBORD, 1930/40-tal, stomme i fanérad i björk, sarg i rotfanér, bordsskiva med fasettslipat spegelglas, höjd ca 57, diameter 90 cm

Ytskador, foliering med skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Soffbord 1930/40-tal

Budhistorik (6 bud)
2724985
500
2725601
450
2724985
2719507
2724983

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.