Silver 1800-tal

403182

SÅSSLEV, SOPPSLEV, STRÖSKED, silver, 1800-tal, längd ca 20-40 cm, vikt exkl trähandtag ca 100 g

Lagningar

Silver

Monter 7

Silver 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
2723616
2723556
1 400
2723542
1 300
2723524
2723541

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.