Hatt Christian Dior

403181

CHRISTIAN DIOR, hatt i silke, 1960-tal, rosformad med större rosett, ask medföljer, etikettmärkt Christian Dior Chapeaux

Skador, smärre slitage.

Fashion

Hatt Christian Dior

Budhistorik (18 bud)
2709931
1 300
2708079
2705894
2708078
2705894
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.