Bruno Mathson fåtölj Pernilla

403160

BRUNO MATHSON, vilfåtölj, "Pernilla", DUX, Karl Anderson, klädd i brunt fårskinn, brännmärkt, daterad 1962, längd ca

smärre slitage

Rum 8

Bruno Mathson fåtölj Pernilla

Budhistorik (18 bud)
2721397
7 200
2719882
7 000
2721393
6 800
2719882
6 000
2721391
5 800

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.