Pauli Pyykölä olja på duk

403158

PAULI PYYKÖLÄ (Finland, född 1938) "Belyst rum 1", olja på duk, signerad och daterad Pauli Pyykölä -81, ca 38x35 cm

Fack 35

Pauli Pyykölä olja på duk

Budhistorik (22 bud)
2721487
1 600
2721513
2721487
1 400
2720771
1 300
2721484
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.