Henrik Allert färglitografi

403157

HENRIK ALLERT (1937): Figurkomposition, signerad Henrik Allert, 23/90, färglitografi, ca 34,5x32,5 cm

Fack 28

Henrik Allert färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2721502
500
2721382
450
2712017
2706473
2705334

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.