Karl Granquist färglitografi

403156

KARL GRANQUIST (1921-1994): Figurkomposition, signerad Karl Granquist, 6/120, färglitografi, ca 44x38 cm

Fack 28

Karl Granquist färglitografi
Budhistorik (2 bud)

2721483
2721371

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.