Carl-Fredrik Reutersvärd litografi

403154

CARL-FREDRIK REUTERSVÄRD (1934-2016): "d", signerad Reutersvärd samt numrerad 23/25, litografi, ca 47,5x38 cm

Fack 35

Budhistorik (16 bud)
2721269
2721440
950
2721269
900
2707229
850
2706018

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.