Lenke Rothman blandteknik

403153

LENKE ROTHMAN (1929-2008): Komposition, signerad Lenke Rothman och och daterad 1963, blandteknik, ca 40x30 cm

Fläckar

Fack 30

Lenke Rothman blandteknik

Budhistorik (11 bud)
2709538
750
2709544
750
2709538
700
2709543
650
2709538
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.