Mikael Kihlman oljemålning

403152

MIKAEL KIHLMAN (född 1953): Stilleben, signerad Mikael Kihlman, olja på duk, ca 33,5x41,5 cm

Fack 31

Mikael Kihlman oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2721001
2706275
2706275
850
2705149
2705149
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.