Olle Bonniér "Nu" färglitografi

403151

OLLE BONNIÈR (1925-2016): "Nu", signerad "Bonniér -59", 6/30, färglitografi, ca 48x67 cm

Något gulnat blad, smuts mellan glas och passepartout

Fack 22

Olle Bonniér
Budhistorik (3 bud)

2719649
550
2705599
2705598

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.