Yrjö Edelmann färglitografi

403146

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): "Flicka i skog" signerad Y Edelman, EA, färglitografi, bladstorlek, ca 48X59 cm

Blekt

Tavelvagn 32

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2721222
750
2721205
700
2720429
650
2721204
650
2720429
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.