Brasställ järn och mässing

403139

BRASSTÄLL, 1900-talets början, järn och mässing, med dekor av hästar och blommor, längd ca 99 cm

Slitage

Metall

Rum 8

Brasställ järn och mässing

Budhistorik (3 bud)

2717598
550
2714480
500
2709130

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.