Ljusstakar ett par Frankrike

403138

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 25 cm

Metall

Monter 7

Ljusstakar ett par Frankrike

Budhistorik (7 bud)
2721236
3 600
2720647
3 400
2721234
3 400
2720647
3 200
2712747

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.