Ljusstakar Frankrike

403137

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 16,5 cm

Förgyllning med smärre slitage

Metall

Monter 7

Ljusstakar  Frankrike

Budhistorik (5 bud)
2709244
2709243
2 800
2707209
2 600
2707204
2704860

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.