Ljusstakar ett par Frankrike

403136

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 22 cm

Metall

Monter 11

Ljusstakar ett par Frankrike

Budhistorik (10 bud)
2721202
1 600
2721191
2720657
1 300
2718689
2717591

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.