Carl Wilhelmson akvarell

403133

CARL WILHELMSON (1866-1928): Landskap, signerad C Wilhelmsson, olja, 35 x 24 cm

Rum 4

Carl Wilhelmson akvarell

Budhistorik (15 bud)
2747771
22 000
2747212
21 000
2747212
18 500
2747095
18 000
2747095
17 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.