Ring 18 k rodierat vitguld

403127

RING, 18 k rodierat vitguld, fasetterad lila sten bekransad med 22 åttkantslipade diamanter, 2 mindre diamanter på skenan på vardera sida, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 6 g

Stenar med slitage, skador, lila sten med skador

Guld/Smycken

Ring 18 k rodierat vitguld

Budhistorik (6 bud)
2721073
2720670
600
2720669
550
2720477
2710998

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.