Blomsterstilleben oljemålning

403123

VICTOR MIKITUK (1900-tal): Blomsterstilleben, singerad, olja på duk, ca 55x46 cm

Tavelvagn 32

Blomsterstilleben oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2722558
550
2722556
500
2715529
450
2708402

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.