Emil Lindgren oljemålning

403117

EMIL LINDGREN (1866-1940): Ostronplockerskor Bretagne, signerad och daterad Emil Lindgren 1925, olja på duk, ca 68x100 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Emil Lindgren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2720222
2707659
2707194
650
2706931
600
2705413

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.