Bricka silver

403114

BRICKA, silver, rokokostil, 1900-tal, otydliga stämplar, ca 42x28 cm, vikt ca 750 g

Silver

Bricka silver

Budhistorik (9 bud)
2721521
2 800
2722022
2 600
2721521
2 400
2710639
2710638
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.