Bokhylla 1930-tal

403111

BOKHYLLA, betsad björk, 1930-tal, lågmodell med lådor, dörr samt öppna hyllplan, höjd 90, 150x30 cm

Smärre slitage

Bokhylla 1930-tal

Budhistorik (2 bud)

2721231
900
2708955
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.