Uno Vallman oljemålning

403110

UNO VALLMAN (1913-2004): Motiv med fiskare, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 46x55 cm

Tavelvagn 32

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2721242
2 600
2721306
2 600
2721242
2 400
2721303
2721242

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.