Clubfåtölj skinn

403095

CLUBFÅTÖLJ, 1900-tal, djuphäftat skinn, höjd 76, sitthöjd ca 46 cm

Slitage och klädsel med skador

Rum 3

Clubfåtölj skinn

Budhistorik (21 bud)
2721259
3 400
2721257
3 200
2721201
2721201
2 600
2711948
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.