Skål på fot 1800-tal

403090

SKÅL på fot, silver, nyrokoko, 1854 otydliga stämplar, höjd ca 18 cm

Gåvogravyr undertil skål

Silver

Skål på fot 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
2723294
1 700
2723213
1 600
2713911
2713910
1 400
2713909
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.