Einar Jolin färglitografi

403060

EINAR JOLIN (1890-1976): Skeppsbron, signerad Jolin, 210/360, färglitografi, ca 46x55 cm

Gulnad

Fack 40

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (9 bud)
2712583
900
2713666
850
2712583
550
2705629
500
2712581
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.