Maj-Britt Palmroth - oljemålning

403055

MAJ-BRITT PALMROTH (född 1930): "Den blå grinden", signerad M Palmroth, olja på pannå, 38x30 cm

Budhistorik (5 bud)
2730420
500
2730458
450
2730420
2729998
2729573

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.