Olle Baertling

403053

OLLE BAERTLING (1911-1981): Utan titel, signerad, daterad och numrerad Baertling, 1961-72, upplaga 45/115, färgserigrafi, motivets mått ca 30x60 cm (ramens mått 54x81cm)

Mycket god kondition, ej undersökt utanför ramen

Rum 20

Olle Baertling

Budhistorik (22 bud)
2728180
17 500
2730058
17 500
2728180
17 000
2720943
16 500
2720943
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.