Wolfgang Hutter grafiska blas

403050

WOLFGANG HUTTER (född 1928): (3) Kompositioner, signerade och numrerade, etsningar resp färglitografi, ca 39x43 resp 50x50 cm, utställningskatalog finns att avhämta vid Utlämningen (lösa blad)

Passepartout med fläckar

Fack 54

Wolfgang Hutter grafiska blas

Budhistorik (2 bud)

2721199
2717925

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.