Einar Jolin färglitografi

403047

EINAR JOLIN (1890-1976): Drottningholm, signerad Jolin, 210/360, färglitografi, ca 45x55 cm

Gulnad

Fack 51

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (9 bud)
2721044
650
2720109
600
2720593
600
2720109
550
2720592
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.