Einar Jolin Stockholm

403045

EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Jolin, 210/360, färglitografi, ca 45x55 cm

Gulnad

Fack 15

Einar Jolin Stockholm
Budhistorik (5 bud)
2715204
500
2714794
450
2712578
2705641
2705632

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.