Soffgrupp Louis XVI-stil

403039

SALONGSGRUPP, soffa och bergére, 1900-tal, Louis XVl-stil, bok, skuren dekor, plyschklädsel, soffans längd ca 187, sitthöjd ca 45 cm, bergèrens höjd ca 89, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage.

Rum 13

Soffgrupp Louis XVI-stil

Budhistorik (25 bud)
2721171
3 400
2721169
3 200
2721167
2721155
2 800
2721165
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.