Les Grands Palais de France lösa planscher

403034

ARKITEKTUR. NOLHAC, Pierre de, Les Grands Palais de France. Les Trianons. Paris, Librairie centrale d'art et d'architects. Utan år, tidigt 1900-tal.
Folio (51x36 cm). Lösa planscher över arkitektur, interiör av franska palats. Ingen text.

Lösa planscher, några skador, ej genomgången

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 13

Budhistorik (2 bud)

2706234
2705257

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.