Roberto Matta färgetsning

403031

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 66/125, färgetsning, ca 49x68 cm

Fack 51

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (8 bud)
2721076
2720521
2 800
2706084
2 600
2706120
2 600
2706084
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.