Bernhard Oscarsson oljemålning

403030

BERNHARD OSCARSSON (1894-1971): Kustvik med båt och flicka, signerad och daterad Oscarsson 1957, olja på duk, ca 48x34 cm

Fack 30

Budhistorik (18 bud)
2721018
2710339
2721017
2710339
950
2718876
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.