Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta, 1989, Kabale

403023

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, Kosta 1990, Kabale, dekor av figurer och fantasidjur i blått, svart, vit och grönt mot svart fond, signerad KOSTA BODA UNIQUE 1373490219 Ulrica HV 810562, höjd 18 cm

Obetydlig nagg vid hålets myning

Glas, Konstglas

Budhistorik (7 bud)
2723265
4 200
2716734
2716729
3 200
2716725
2716628

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.