Lennart Jirlow färglitografi

403021

LENNART JIRLOW (född 1936): I trädgården, signerad L. Jirlow, XV/C, färglitografi, ca 54x38 cm

Rum 14

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2720952
2 400
2720950
2720949
2720948
1 900
2720947
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.