Bordspendyl Louis XV-stil

403008

BORDSPENDYL, brons, 1900-talets början, Louis XV-stil, emaljerad urtavla, höjd ca 33 cm, nyckel och pendel finns

Smärre slitage

Klockor/Ur

Bordspendyl Louis XV-stil

Budhistorik (13 bud)
2723159
850
2722095
2721842
750
2721802
700
2721698
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.