Figurin Harald Salomon

403006

HARALD SALOMON, figurin, i form av kvinna med fruktkorg, stengods, Rörstrand, signerad och numrerad 20/30, höjd 53 cm

Keramik/Porslin

Rum 19

Figurin Harald Salomon

Budhistorik (7 bud)
2723142
3 400
2721505
3 200
2720879
2719796
2 600
2718812

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.