Hans Arnold gouache

403004

HANS ARNOLD (1925-2010): "Alladin", signerad Arnold, lackad gouache på kartong, 36x24cm

smärre ytskador

Fack 22

Hans Arnold gouache

Budhistorik (9 bud)
2721002
2720941
2720940
950
2720364
900
2719871

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.