Bengt Lindström litografi

402993

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, 3/150, färglitografi, ca 55x76 cm
oramad

Rum 9

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (9 bud)
2721031
650
2721030
600
2721029
550
2720572
500
2721027
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.