Stig Jonzon ölandsmotiv oljemålning

402991

STIG JONZON (1913-87): "Hamnen Byxelkrok", signerad Stig Jonzon, olja på pannå, ca 48x56 cm

Budhistorik (26 bud)
2721007
4 600
2721023
4 400
2721007
4 200
2721021
2721007
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.