Eskil Nordell oljemålning

402988

ESKIL NORDELL (1921-2001): "Auktion vid torpet", signerad Nordell, olja på pannå, 51x63 cm

Eskil Nordell oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2711659
500
2714021
500
2711659
450
2705408
2705408

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.