Sophie Louise Wachtmeister oljemålning

402985

SOPHIE LOUISE WACHTMEISTER (1886-1974): Hamnmotiv, monogramsignerad SLW, olja på duk, ca 45x30 cm

.

smärre färgbortfall

Budhistorik (2 bud)

2708090
2704871

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.