Gunar Haavs-Johnson oljemålning

402982

GUNNAR HAAVS-JOHNSON: Motiv från Stockholms hamn, signerad och daterad -47, olja på duk, ca 53x64 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 32

Budhistorik (7 bud)
2720916
950
2718203
900
2720915
900
2718203
850
2708006

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.