Uno Svensson oljemålning och bokverk

402981

UNO SVENSSON (1929-2012): (26) Kompositioner, i mapp, signerade och daterade, serigrafier, ca 29x20 cm
oramade

Monter 3

Budhistorik (3 bud)

2720860
2720846
2720053

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.