Göran Folcker

402980

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Komposition/ väggrelief, signerad och daterad Folcker-69, glaserad keramik, ca 28x28 cm

Konst, Skulpturer

Monter 4

Göran Folcker

Budhistorik (4 bud)

2720887
450
2721006
2720887
2704955

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.