Paolo da San Lorenzo blandteknik

402977

PAOLO DA SAN LORENZO (Italien, f 1938), Nature Morte, signerad Paolo da San Lorenzo och daterad 1988, blandteknik på papper, ca 62 x 40 cm

Fack 22

Budhistorik (4 bud)

2742505
450
2742367
2740113
2728412

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.